Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Hemofili Vakalarla Eğitim Sempozyumu (HEVES) Gerçekleşti

Hemofili Vakalarla Eğitim Sempozyumu (HEVES) Gerçekleşti

Hemofili hakkında mevcut bilgilerin güncellendiği ve her katılımcının deneyimlerini paylaşıma açtığı, olgularla zenginleştirilmiş oturumlar, hemofilinin en ciddi komplikasyonlarından biri olan inhibitör gelişiminin ve tedavisinin tartışıldığı oturumlar ve von Willebrand hastalığının ayrıntıları ile konuşulduğu HEmofili Vakalarla Eğitim Sempozyumu (HEVES), bu yıl 3. kez 17-19 Şubat tarihlerinde  Antalya'da gerçekleştirildi. 

Pediatri-dahiliye asistanları ve uzmanları ile hematoloji yan dal asistan ve uzmanları başta olmak üzere hemofiliye ilgi duyan ve bilgilerini güncellemek isteyen tüm hekimlerin bir araya gelmesini sağlayan keyifli bir ortamda gerçekleşen sempozyumda Türkiye Hemofili Derneği Başkanı Prof. Dr. Bülent Zülfikar da Türkiye'de Hemofili Tarihi ve Hemofili Tedavisinde Bireyselleştirme konularını katılımcılara anlattı. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Tüm yorumları okumak için tıklayın

Video Galeri

Foto Galeri