Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Edirne Valisine Hemofiliyi Anlattık

Edirne Valisine Hemofiliyi Anlattık

Geçtiğimiz ay içerisinde Havsa Kaymakamı ve Havsa İlçe Emniyet Müdürünü ziyaret eden TRHD Edirne Temsilcimiz Sinan Baş, bu kez de beraberinde derneğimiz üyeleri Üzeyir Engin ve Murat Aşık ile birlikte, Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muzaffer Demir'i makamlarında ziyaret etti. Edirne ilinde ikamet eden hemofili hastaları ve ailelerinin ihtiyaçları, karşılaştıkları sorunlar ve bunlara yönelik çözüm önerilerinin değerlendirildiği bu ziyaretlerin, hemofiliklerin ve ailelerinin yaşam kalitelerini yükseltmek adına gereken adımların atılması açısından öncü olacağına inanıyoruz. Yapılan görüşmelerin ardından valimiz ve dekanımıza derneğimizin düzenli yayını olan Yeni Faktör dergisi takdim edilerek ziyaretlerimizi tamamladık.

Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Edirne Valisi Sayın Günay Özdemir’e ve Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Muzaffer Demir’e  Edirne'deki tüm hemofili hastaları ve aileleri adına teşekkür ederiz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri