Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Yeni Tanı Hemofili Aile Kampı II Başladı

Yeni Tanı Hemofili Aile Kampı II Başladı

Türkiye Hemofili Derneği, kamu yararına dernek statüsünde olmanın bilinciyle yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek ülkemizde ilkini geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleştirdiği “Yeni Tanı Hemofili - Aile Kampı”nın 2.'sini gerçekleştiriyor. İstanbul - Sirkeci’de bulunan dernek merkezinde gerçekleşecek programımız son 2 yıl içerisinde çocuklarına hemofili tanısı konulmuş olan 8 ailemizin katılımıyla; derneğimiz yönetim kurulu üyesi ve idari başkan yardımcısı sayın Gökhan Aktaç'ın "Açılış - Tanışma, Türkiye Hemofili Derneği – Tanıtım" konuşması ile başladı.

29 Eylül - 1 Ekim tarihlerinden gerçekleşecek programın 2. günü dernek başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar'ın "Hemofili; Sorunlar, Çözüm yolları, Tedavi ve Güncel Gelişmeler" konuşmasıyla start aldı. Ardından Arel Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ergül Berber "Hemofili ve Kalıtım" konusunu dinleyicilerle paylaştı.

Yeni Tanı Hemofili Aile Kampı programımız 1 Ekim saat 12:30'a kadar tüm hızıyla devam edecek.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Yeni web sitemizi beğendiniz mi?

  • Evet
  • Hayır

Foto Galeri