Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi

3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık ve Bakım Kongresi

Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dernekleri Federasyonu (SADEFE) tarafından 29 Kasım - 02 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul CNR Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek 3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık Bakım Kongresi sağlık ve bakım hizmetleri alanında görev yapan tüm paydaşları bir araya getirecek. Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile ortaklaşa düzenlenen kongre sağlık çalışanlarının özellikli konularda bilgi ve tecrübelerini tüm katılımcılar ile paylaşarak artırmalarını hedeflemektedir. Türkiye Hemofili Derneği olarak biz de 3. Uluslararası Bütünleşik Sağlık Bakım Kongresi'nden yer alarak hem hemofiliyi hem de çalışmalarımızı ve edindiğimiz tecrübeleri diğer katılımcılara aktarma fırsatı yakalayacağız. Ayrıca 2 Aralık Cumartesi günü kongre programı bünyesinde gerçekleşecek olan Nadir Hastalıklar Sempozyumu'nun 2. oturumunda hemofiliyi her yönden ele alacağız. Başkanlığını Prof. Dr. Ergül Berber ve Prof. Dr. Fahri Ovalı'nın üstleneceği oturumda Doç. Dr. Gül Nihal Özdemir, Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı ve Caner Dadak hemofiliyi katılımcılara aktaracak.

  

Katılımın ücretsiz olduğu kongre ile ilgili tüm detaylara resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz ve yine aynı adresten katılım için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri