Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

İstinye Üniversitesi Hemofili Semineri

İstinye Üniversitesi Hemofili Semineri

İstinye Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin davetlisi olarak  11 Mayıs tarihinde, derneğimiz ve hemofili hastalığı ile ilgili bilgilendirme ve bilinçlendirilmeleri için düzenlenen seminere derneğimiz yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Bülent Zülfikar ile beraber yönetim kurulu üyemiz İsmail Balmumcu katılmışlardır.

Saat 13.30'da başlayan seminere Üniversite Organizasyon Komitesi ve SHMYO öğrencileri katılmışlardır.

Oturumun ilk bölümünde İsmail Balmumcu; derneğimizin kurulma amacı, işleyişi ve organizasyonu ile yapmış olduğu etkinlik ve faaliyetleri katılımcılara aktardı.

İkinci bölümde ise başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar hemofilinin tanımı, tanısı ve tedavisi, hemofilide son  gelişmeler ve önlemler hakkında değerli öğrencilere bilgi vermiştir.

Bizi davet eden ve bizlere yakın misavirperverlik gösteren tüm İstinye Ünversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu görevlilerine, organizasyon komitesine ve öğrencilere teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri