Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Tekirdağ İl Temsilciliği Kahvaltısı

Tekirdağ İl Temsilciliği Kahvaltısı

Tekirdağ İl Temsilcisi olarak 13.10.2018 tarihinde Çorlu’da üyelerimize ve yakınlarına yönelik son güncel gelişmelerin, sorunların ele alınacağı ve temsilci yardımcımızın tanıştırılması amacı ile kahvaltı düzenledik. 24 hemofili hastası ve yakını ile Türkiye Hemofili Derneği Genel Sekreteri Dr. Fikret Bezgal ve Hem. Gül Bezgal katılmışlardır.

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen kahvaltının ardından hastalarımızın yaşadıkları sıkıntı ve sorunlar konuşulmuş ve interaktif olarak tartışılmıştır. Dr. Fikret Bezgal’ın vermiş olduğu yeni bilgilerle beraber katkı ve çözüm önerileri ile şekillenen toplantımız da ayrıca hastalarımızın genel ve eklem muayeneleri yapılmış, bazı tetkikler istenerek önerilerde bulunulmuştur.

Yaklaşık dört saat süren buluşmamızın ardından üyelerimiz memnun bir şekilde ayrılmış ve teşekkürlerini iletmişlerdir. Toplantıyı gerçekleştirmemizde desteğini esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimize, bizleri yalnız bırakmayan Dr. Fikret Bezgal ve Hem. Gül Bezgal’e çok teşekkür eder, saygılarımızı sunarım.

Dr. Uğur Polat
T
RHD Tekirdağ İl Temsilcisi

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri