Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

NADİR HASTALIKLAR İÇİN DOKTORUYLA BULUŞMA PANELİ

NADİR HASTALIKLAR İÇİN DOKTORUYLA BULUŞMA PANELİ

Nadir hastalıklarda hasta, hasta yakını, STK ve sağlık otoritesinin bir araya geldiği "Nadir Hastalıklar İçin Doktoruyla Buluşma Paneli" 2 Mart 2019 tarihinde Ankara MEB Şura salonunda gerçekleşti.

Programda Dernek Başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar, panelist olarak yaptığı konuşması ile büyük ilgi gördü. Sayın Zülfikar konuşmasında "Nadirlik o kadar kıymetli bir şey ki kaybetmemek lazım. Nadir bulunan yüz, nadir bulunan eser, nadir bulunan mekân... O yüzden nadirlik kötü bir şey değil. Nadirliğin hakkını verelim." Diyerek nadir hastalıkların önemini vurguladı.

Hasta, hasta yakını, hekim, dernek temsilcilerinin katıldığı ve sağlık yetkililerine doğrudan sorularını sorma, taleplerini dile getirme imkânı yakaladıkları panele, dernek başkanımızın yanı sıra derneğimiz adına Yönetim Kurulu Üyesi Caner Dadak, Ankara İl Temsilcimiz Nagi Çelik, Konya Hemofili Derneği Başkanı Oğuzhan Petekçi ve dernek üyemiz Demet Mete katıldı.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri