Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Dünya Hemofil Günümüz Kutlu Olsun

Dünya Hemofil Günümüz Kutlu Olsun

17 Nisan Dünya Hemofili Günümüz kutlu olsun!

Bu yıl Dünya Hemofili Günü’nü Antalya’da 16. Uluslararası Türkiye Hemofili Kongresi programının son gününde, hemofili kongrelerinin bir konsepti haline gelen “Hemofili Forumu” programında karşıladık. Hemofilinin tüm paydaşlarının (hemofilikler, aileleri, hekimler, hasta dernekleri, hemşireler, ilaç endüstrisi, Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu temsilcilerinin) bir araya gelerek mevcut sorunları, çözüm önerilerini, yeni tedavi yöntemlerini, gelecek planlarını interaktif bir şekilde konuştuğu ve tartıştığı program sayesinde her paydaş kendi üzerine düşen sorumluluğu daha somut şekilde görerek yol haritalarını oluşturuyor. Hemofili tedavisinde geçmişten bugüne kadar aldığımız yolda bu forumların büyük katkısı olduğu tartışılmaz bir gerçek.

Hep birlikte sıfır kanamaya, sıfır sakatlığa, sağlıklı ve başarılı hemofiliklerin daha kaliteli bir yaşama eriştiği mutlu bir geleceğe kavuşmak dileğiyle…

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri