Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Hemofilide Klinikler Arası Deneyim Paylaşımı Toplantısı

Hemofilide Klinikler Arası Deneyim Paylaşımı Toplantısı

Dernek Başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar , Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm Ak, Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı ve Yönetim Kurulu üyesi Dr. Öğr. Üyesi Başak Koç Şenol’un katılımların ile 17 Mayıs 2019 tarihinde Diyarbakır’da “Hemofilide Klinikler Arası Deneyim Paylaşımı’’ toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Prof. Dr. Bülent Zülfikar’ın açılış konuşması ile başlayan toplantı Prof. Dr. Murat Söker’in “Hemofilide Bölgesel Durum Değerlendirmesi’’, Prof Dr. Bülent Zülfikar’ın “Koagülasyon Bozukluklarının Önemi ve Güncel Yaklaşımlar’’ ve Dr. Öğr. Üyesi Başak Koç Şenol’un “Hemofilik Hastalarda Profilaksi Tedavisinin Önemi’’ konulu konuşmaları ile devam etti.

Prof. Dr. Gülsüm Ak “Kalıtsal Kanama Bozukluğu Olan Hastalarda Ağız ve Diş Bozukluklarında Yaklaşım’’ ve Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı’nın “Kalıtsal Kanama Bozukluğu Olan Çocukların Genel Sağlık Kontrolleri’’ konulu konuşmalarının ardından toplantı sona erdi.

 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri