Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

2. İstanbul Kalıtsal Kanama Bozuklukları Sempozyumu Hemofilikler ve Yakınlarının Katılımıyla Tamamlandı

2. İstanbul Kalıtsal Kanama Bozuklukları Sempozyumu Hemofilikler ve Yakınlarının Katılımıyla Tamamlandı

Türkiye Hemofili Derneği olarak "Şifa kenti İstanbul kanama dursun diye el ele..." sloganı ve kanama bozuklukları bakımında yer alan farklı disiplinlerden uzmanların katılımıyla düzenlediğimiz 2. İstanbul Kalıtsal Kanama Bozuklukları Sempozyumu'nda hemofilikler ve ailelerine yönelik hazırlanan ikinci gün programıyla birlikte sempozyum başarıyla tamamlanmış oldu.

Çocuk hematolojisi ve onkolojisi, ortopedi ve travmatoloji, kadın hastalıkları ve doğum, nükleer tıp, radyoloji,  diş hekimliği, fizyoterapi, diyetetik alanlarında uzman katılımcıların "Kas-Eklem Sağlığı", "Taşıyıcılar: Sorunlar ve Öneriler" ve "Kalıtsal Kanama Bozukluklarında Güncel Gelişmeler" olmak üzere 3 ayrı başlık altında konuşma yaptığı interaktif oturumlarda katılımcılar güncel bilgileri dinlemenin yanı sıra cevabını merak ettiği soruları uzmanlara bire bir sorma imkanı buldu.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri