Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Webinar: Kanama Bozuklukları ve COVID-19

Webinar: Kanama Bozuklukları ve COVID-19

Dünya Hemofili Federasyonu (World Federation of Hemophilia-WFH) tarafından 9 Nisan 2020 Perşembe günü TSİ 17.00'de SARS-CoV-2'nin neden olduğu pandemik koronavirüs hastalığı 2019 (COVID-19) ile ilgili soruları cevaplamaya ve endişeleri gidermeye yardımcı olmak için 60 dakikalık bir web seminerine ev sahipliği yapacak. Web semineri topluluğa COVID-19 ve COVID-19 ile ilişkili riskler de dahil olmak üzere bu virüsün hasta popülasyonumuzu nasıl etkileyebileceği hakkında güncel bilgiler sağlayacak. Hemofilik bireylerin kendilerini korumak için alabilecekleri önlemler; hemofili hastaları için COVID-19 tedavisi ve COVID-19'un hemofili ile alakalı yönleri katılımcılara aktarılacak.

iWFH Medikal Başkan Yardımcısı Dr. Glenn Pierce (ABD), Dr. Flora Peyvandi (İtaly), Dr. Magdy El Ekiaby (Mısır), Dr. Cedric Hermans (Belçika), ve Dr. Radoslaw Kaczmarek (Polonya) katılımıyla gerçekleşecek seminer programında "Kanama Bozukluklarında Gerçekler ve Riskler", "Ön Hatlardan Klinik Görünüm" ve "Mısır ve Benzer Ülkelerdeki Hazırlıklar" başlıklarının yanında merak edilen soruların yanıtlanacağı bir soru-cevap bölümü de olacak. Sormak istediklerinizi 7 Nisan'a kadar research@wfh.org adresinden iletebilirsiniz.

Kayıt ve katılım için: https://zoom.us/webinar/register/WN_SD7SF0XMTJ-mL9pgZAIB4Q

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri