Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

17 Nisan Dünya Hemofili Günü Online Kutlama Programı

17 Nisan Dünya Hemofili Günü Online Kutlama Programı

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Dünya Hemofili Federasyonu (WFH) her yıl olduğu gibi bu yıl da 17 Nisan Dünya Hemofili Günü'nü kamuoyunun dikkatini bu hastalığa daha çok çekmek için; resmi otorite, sivil toplum kuruluşları ve bu sorunu bedeninde, evinde daha da önemlisi yüreğinde yaşayanları bir araya getiren organizasyonlarla kutlamaktadır. Bu bilinç ve amaçla Türkiye Hemofili Derneği de bu özel günü 17 Nisan 2020 Cuma günü saat 17.00-19.00 arasında tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan COVİD-19 salgınını önleme kuralları nedeniyle internet ortamında sosyal ve bilimsel bir program ile kutlayacaktır.

Ülkemizin dört bir yanından ve tüm dünyadan katılıma açık olan kutlama programımıza katılmak için www.kongrewebcast.com adresine tıklamanız yeterli. Herhangi bir üyelik gerekmeden, yalnızca ad-soyad ve e-posta adresinizi yazarak giriş yaparak yayını takip edebilirsiniz.

Programda yer alacak konuşmacılara sormak istediğiniz soruları https://forms.gle/tmayRK1Ep5ETBrdU8 adresindeki form aracılığıyla bize yayından önce de iletebilirsiniz.


 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri