Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Ev Egzersizleri Video Yarışması

Ev Egzersizleri Video Yarışması

Sevgili hemofili ailesi,

COVID-19 tedbirleri kapsamında evde kaldığımız bu süre içerisinde Uzm. Fzt. Canan Atay'ın bizlere önerdiği ev egzersizlerini yapmaya devam ediyoruz. Türkiye Hemofili Derneği olarak biz de yeterince hareket etmeyenleri harekete teşvik etmek, hareket edenleri de motive etmek ve bugünlerimizi daha eğlenceli hale getirmek amacıyla "Ev Egzersizleri Video Yarışması" düzenleyeceğimizi 17 Nisan Dünya Hemofili Günü Kutlama Programında duyurmuştuk.

Evlerinizde gerçekleştirdiğiniz fiziksel aktiviteleri video halinde görüntüleyerek sizler de yarışmamıza katılabilirsiniz. 30 saniyeden daha kısa süre olacak şekilde çektiğiniz videoları info@turkhemoder.org adresinden e-posta ile veya facebook, twitter, instagram sayfalarımız aracılığıyla bize gönderin; her hafta, haftanın en güzel ilk 3 videosunu derneğimizce oluşturulacak jüri belirlesin. Çocuklar (0-15 yaş), gençler (15-30 yaş) ve yetişkinler (30 yaş üstü) olarak 3 ayrı kategoride değerlendirilecek videolarınızı gönderirken ad-soyad, yaş, şehir, telefon ve e-posta bilgilerinizi de eklemeyi unutmayın. Gönderilen hareket videoları ve haftanın kazananları web sitemiz ve sosyal medya hesaplarından paylaşılacak, kazananlara ödülleri ulaştırılacaktır.

İlk gelen videolar:
1. https://youtu.be/nDl0k-VM0c0
2. 
https://youtu.be/GvObtGU5OG0

Haydi siz de gösterin hareketinizi!

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri