Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

6 Mayıs Online Aile Buluşması: Korona Günlerinde Hemofili Dünyası için İnternet-Sosyal Medya ve Yapay Zeka

6 Mayıs Online Aile Buluşması: Korona Günlerinde Hemofili Dünyası için İnternet-Sosyal Medya ve Yapay Zeka

Değerli Üyemiz,

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Haftada 2 güne çıkardığımız programlar artık çarşamba günlerinin yanında pazar günleri de gerçekleşecek. 


Geleneksel Aile Buluşmalarımızda bu haftanın programı ise şöyle: "Korona Günlerinde Hemofili Dünyası için İnternet-Sosyal Medya ve Yapay Zeka" konulu Aile Toplantısı 6 Mayıs Çarşamba günü 17.00 – 18.00 saatleri arasında Zoom uygulaması üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Derneğimiz bilim kurulu üyesi ve İstanbul Üniversitesi İstatistik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Haluk Zülfikar'ın konuşmacı olacağı programda katılımcılar merak ettikleri soruların cevabını da uzmanından alabilecek. Haftanın 2. buluşması ise 10 Mayıs Pazar günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında dernek başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Sema Ovalı'nın birlikte gerçekleştireceği "Anormal Uterus Kanamaları" toplantısı olacak. 

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

Toplantı adresi : 
https://us02web.zoom.us/j/84136487715
Meeting ID : 841-3648-7715
Toplantı Tarih ve Saati : 6 Mayıs 2020 Çarşamba - 17.00

Zoom programını kurmak için hazırladığımız videolardan yardım alabilirsiniz:
Windows: https://www.youtube.com/watch?v=5rbSyLVwrS0
Android: https://www.youtube.com/watch?v=86CTvnWvpFI
iOS: https://www.youtube.com/watch?v=pA6WHCCW6ow 

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri