Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

10 Mayıs Online Aile Buluşması: Anormal Uterus Kanamaları

10 Mayıs Online Aile Buluşması: Anormal Uterus Kanamaları

Değerli Üyemiz,

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Haftada 2 güne çıkardığımız programlar artık çarşamba günlerinin yanında pazar günleri de gerçekleşecek. 


Geleneksel Aile Buluşmalarımızda bu haftanın 2. buluşmasında 10 Mayıs Pazar günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında dernek başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar ve kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Sema Ovalı'nın birlikte gerçekleştireceği "Anormal Uterus Kanamaları" toplantısı olacak. 

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

Toplantı adresi : 
https://us02web.zoom.us/j/84874267959
Toplantı Tarih ve Saati : 10 Mayıs 2020 Çarşamba - 16.00

Zoom programını kurmak için hazırladığımız videolardan yardım alabilirsiniz:
Windows: https://www.youtube.com/watch?v=5rbSyLVwrS0
Android: https://www.youtube.com/watch?v=86CTvnWvpFI
iOS: https://www.youtube.com/watch?v=pA6WHCCW6ow 

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri