Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

24 Haziran Aile Toplantısı: Yaz Kampları - Hemofili ve Spor

24 Haziran Aile Toplantısı: Yaz Kampları - Hemofili ve Spor

Geleneksel Aile Buluşmalarımızda 24 Haziran Çarşamba günü 17.00 – 18.00 saatleri arasında "Yaz Kampları - Hemofili ve Spor" konulu toplantı Zoom uygulaması üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. İÜ İstanbul Tıp Fakültesi Spor Hekimliği ABD öğretim üyesi Prof. Dr. Bülent Bayraktar, İÜ İstatistik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Haluk Zülfikar ve derneğimiz başkan yardımcısı Uzm. Dr. Yusuf Büyükpınarbaşılı'nın  konuşmacı olacağı program eş zamanlı olarak facebook sayfamız üzerinden de canlı yayınlanacak.

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

Toplantı adresi : https://us02web.zoom.us/j/87983632546?pwd=SVBzK0p5dHNEQ2ljNUVmSGtDRURUdz09
Meeting ID : 879-8363-2546
Toplantı Tarih ve Saati :24 Haziran Çarşamba 2020 17:00

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri