Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Kırklareli Üniversitesi Kanama Bozuklukları Sempozyumu

Kırklareli Üniversitesi Kanama Bozuklukları Sempozyumu

Türkiye Hemofili Derneği, kamu yararına dernek olmanın bilinciyle yaptığı çalışmalarına 25 Şubat 2020 Salı günü "Kalıtsal Kanama Bozuklukları; Güncel Sorunlar ve Yeni Tedaviler Bilgilendirme ve Eğitim Toplantısı"nı Kırklareli’nde düzenleyerek bir yenisini daha ekledi. Kırklareli Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu “Hemşirelik”, “Beslenme ve Diyetetik”, “Çocuk Gelişimi”, “Ebelik” ve “Sağlık Yönetimi” bölümlerinden yaklaşık 200 öğrencinin katılım sağladığı toplantıya öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Derneğimiz ve Kalıtsal Kanama Bozuklukları ile ilgili bilgilendirme ve bilinçlendirme hedeflenerek düzenlenen eğitim toplantısına "Nadir Hastalıklar Farkındalık Kulübü" davetlisi olarak Türkiye Hemofili Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Bülent ZÜLFİKAR, Türkiye Hemofili Derneği Tıbbi Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Gülsüm AK, Dr. Öğr. Üyesi S. Başak KOÇ ŞENOL, Uzm. Hem. Hülya DALKILIÇ BİNGÖL konuşmacı olarak katılmıştır.

Programın broşürüne ulaşmak için tıklayınız. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri