Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Girişimci Olmak, İş Dünyasında Yer Almak, Engelli Hakları Avantaj mı? Değil mi?

Girişimci Olmak, İş Dünyasında Yer Almak, Engelli Hakları Avantaj mı? Değil mi?

Değerli Üyemiz,

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız Temmuz ayında da devam ediyor. Artık haftada bir defa, çarşamba günleri gerçekleştirilecek toplantılarımızı online olarak zoom, facebook ve youtube üzerinden takip edebilirsiniz.

1 Temmuz Çarşamba günü 17.00 – 18.15 saatleri arasında Girişimci İş Adamları Vakfı Başkanı Mehmet Koç, hemofilik babası ve iş adamı Gökhan Aktaç ve hemofilik Veyis Erdoğan'nın konuşmacı olacağı “Girişimci Olmak, İş Dünyasında Yer Almak, Engelli Hakları Avantaj mı? Değil mi?" toplantısı gerçekleştirilecek.

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

Toplantı Adresi : https://us02web.zoom.us/j/82040967865
Meeting ID: 820 4096 7865
Şifre: 800057

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri