Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Kuşaktan Kuşağa Genç Hemofili

Kuşaktan Kuşağa Genç Hemofili

Değerli Üyemiz,

 

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız Temmuz ayında da devam ediyor. Artık haftada bir defa, çarşamba günleri gerçekleştirilecek toplantılarımızı online olarak zoom, facebook ve youtube üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

8 Temmuz Çarşamba günü 17:00 – 18:15 saatleri arasında Caner Dadak, Deniz Caner Tan, Fatih Yoğurtçu, Melike Tekinel, Devrim Aydoğan, Baturalp Pekeş, Ali Çıkan ve Sezgin Can Özpolat’ın konuşmacı olacağı “ Kuşaktan Kuşağa Genç Hemofili “ toplantısı gerkçekleştirilecek.

 

 

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

 

Toplantı Adresi : https://us02web.zoom.us/j/82590162274

Meeting ID: 825 9016 2274
Şifre: 916230

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri