Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Türkiye Hemofili Kongresi ve Tıbbi Kongrelerin Geleceği

Türkiye Hemofili Kongresi ve Tıbbi Kongrelerin Geleceği

Değerli Üyemiz,

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız Temmuz ayında da çarşamba günleri devam ediyor. Toplantılarımızı online olarak zoom, facebook ve youtube üzerinden takip edebilirsiniz.

22 Temmuz Çarşamba günü 16:00 – 17:15 saatleri arasında dernek başkanımız Prof. Dr. Bülent Zülfikar moderatörlüğünde Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kaan Kavaklı, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji ABD Öğretim Üyesi Prof. Dr. Önder Kılıçoğlu ve Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı Genel Müdürü Handan Boyce'nin konuşmacı olacağı "Türkiye Hemofili Kongresi ve Tıbbi Kongrelerin Geleceği" toplantısı gerçekleştirilecek. https://www.kongrewebcast.com/ adresinden giriş yaparak toplantıya katılabilirsiniz.


Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.


Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri