Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Ağrı - Nimet mi? Külfet mi?

Ağrı - Nimet mi? Külfet mi?

Değerli Üyemiz,

Her hafta farklı konu ve konuşmacılarla sanal ortamda bir araya geldiğimiz Geleneksel Aile Buluşmalarımız Temmuz ayında da devam ediyor. Toplantılarımızı online olarak zoom, facebook ve youtube üzerinden takip edebilirsiniz.

29 Temmuz Çarşamba günü 16:00 – 17:15 saatleri arasında Prof. Dr. Bülent Zülfikar,  Prof. Dr. Önder Kılıçoğlu,  Prof. Dr. Gül Köknel Talu (İstanbul Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Anesteziyoloji ve Reanimasyon Ana Bilim Dalı), Prof. Dr. Nergis Erdoğan (İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji-Hidroklimatoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi)’ın konuşmacı olacağı Ağrı - Nimet mi? Külfet mi? Nedenleri ve farklı dallardan uzmanların tedavi yaklaşımı toplantısı gerkçekleştirilecek.

Toplantımıza bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan aşağıda bulunan adrese tıklayarak katılabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular varsa toplantı gününe kadar https://forms.gle/JTRXvC6UPmYd9nYH7 adresinde yer alan form aracılığıyla bize ulaştırabilirsiniz. Toplantı sırasında da sorularınızı sormak için fırsat bulabilirsiniz.

Toplantı Adresi : https://us02web.zoom.us/j/85738568761

Meeting ID: 857 3856 8761
Şifre: 864187

Türkiye Hemofili Derneği

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri