Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Online Akademik Buluşmalar - Doç. Dr. Nurcan Tunçbağ

Online Akademik Buluşmalar - Doç. Dr. Nurcan Tunçbağ

İstanbul Üniversitesi, Türkiye Bilimler Akademisi (TÜBA) ve derneğimiz işbirliğiyle gerçekleşen haftalık seminer programlarında 20 Ocak Çarşamba günü saat 14:00'te Doç. Dr. Nurcan Tunçbağ konuşmacı olacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Enformatik Enstitüsü Sağlık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurcan Tunçbağ, hesaplamalı biyoloji ve biyoinformatik alanında çalışmalarına devam ederken ayrıca kompleks biyolojik sistemlerin bilgisayar modellerini yaparak kanser gibi hastalıklar üzerinde yürütülen çalışmalara da katkı sağlıyor. 2018 yılında Türkiye Bilimler Akademisi Üstün Başarılı Genç Bilim İnsanı Ödülleri Programı (TÜBA-GEBİP) Ödülü'nün sahibi olan Dr. Tunçbağ geçtiğimiz yıl da birçok üstün nitelikli bilim insanı arasından yapılan değerlendirme sonucunda Küresel Genç Akademi (Global Young Academy-GYA) Üyesi seçilmişti.

Sağlık profesyonellerine yönelik ve online olarak gerçekleşecek programa katılmak için ad soyad, kurum, branş, unvan ve e-posta bilgilerinizi 
20 Ocak Çarşamba günü saat 13:00'e kadar info@turkhemoder.org adresine iletebilirsiniz.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Video Galeri

Foto Galeri