Hemofili Derneğine Bağış Yapın Hemofili Derneğine Üye Olun

Genç Hemofili

Türkiye Hemofili Derneği Gençlik Komitesi; Türkiye'de genç yaştaki hemofilik bireylerin hakları ve ihtiyaçlarının tartışılıp belirlenmesi ve gerektiğinde duyurulmasının sağlanması, bunun yanında da üyeleri arasında sosyal alanda paylaşım ve işbirliği kültürünün perçinlenmesini desteklemek amacıyla Türkiye Hemofili Derneği ailesinin bir parçası olarak çalışmalarına başladı.

16-30 yaş arası tüm hemofiliklerin ve gönüllülerin yer alabileceği "Genç Hemofili" aracılığıyla yeni insanlarla tanışabilir, çeşitli aktivitelerde eğlenceli vakit geçirebilir, hayal gücünüzün sınırlarını farklı insanlarla yapacağınız fikir alışverişleriyle daha da genişletebilir ve hemofili ile ilgili politikaların düzenlenmesine/gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Genç Hemofili Konya Gezisinden

Facebook grubumuzda merak ettiklerinizi, aklınıza takılan soruları sorabilir; diğer hemofilikler ve aileleriyle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Etkinliklerimizden haberdar olmak için de Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımız üzerinden bizi takip etmeyi unutmayın! 

 WhatsApp Grubuna katılmak için tıklayın! Instagram

Video Galeri

Foto Galeri